-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіограф 3-канальний)
Оголошено тендер
99 700.00
UAH
Номер:
fbe1fc7785ef465d94a6681268290cb4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-25-005279-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44083285
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, с. Донець, вул.Центральна, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44083285
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, с. Донець, вул.Центральна, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
99 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Електрокардіограф 3-канальний)
Примітки:
Код ДК021:2015 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання ( код НК 024:2023 - 16231 Електрокардіограф 3-канальний)". Категорія замовника: п.3 ч.5 ст.2 Закону. Мова складання: українська. Місце знаходження: 64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Центральна, буд. 5.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.08.2023 16:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума99 700.00 UAH