-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інструмент для лігування з кабелем (код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник» 33160000- 9 - Устаткування для операційних блоків (33162200-5 Інструменти для операційних блоків); НК 024:2023 - 47848 Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання )
Тендер Prozorro UA-2023-08-25-009562-a
Завершена
117 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 585.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 585.00 UAH
Номер:
1741e7950f37496bb4a955b04231d06c
Внутрішній номер закупівлі:
18782910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-25-009562-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484126
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Хмельницьке шосе, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільчук Оксана Анатоліївна +380983395355 tender_vmkl1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.08.2023 15:33 - 01.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2023 15:33 - 04.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
04.09.2023 00:01 - 05.09.2023 15:24
Період завантаження договору:
11.09.2023 00:00 - 21.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴117 000.00 Інструмент для лігування з кабелем