-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструмент для лігування з кабелем (код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник» 33160000- 9 - Устаткування для операційних блоків (33162200-5 Інструменти для операційних блоків); НК 024:2023 - 47848 Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання )
Оголошено тендер
117 000.00
UAH
Номер:
107802c1d07045549fc1a17bd036dd23
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-25-004889-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484126
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Хмельницьке шосе, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька міська клінічна лікарня №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484126
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Хмельницьке шосе, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
117 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інструмент для лігування з кабелем (код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник» 33160000- 9 - Устаткування для операційних блоків (33162200-5 Інструменти для операційних блоків); НК 024:2023 - 47848 Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання )
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023:
47848 Тримач/електрод електрохірургічний для відкритих операцій біполярний багаторазового використання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.08.2023 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума117 000.00 UAH