-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
косарка - подрібнювач STARK KDL 160+ Profi або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2023-08-25-009382-a
ДК 021:2015, код 16310000-1 Косарки (косарка - подрібнювач STARK KDL 160+ Profi або еквівалент)
Завершена
195 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
Номер:
c8da496043354773a6388cf36be4444e
Внутрішній номер закупівлі:
18782726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-25-009382-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДРАБІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357056
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, Центральна, будинок 99, Золотоніський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лісовий Іван Володимирович 380473830713 vugkgdr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.08.2023 15:32 - 01.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2023 15:32 - 04.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
04.09.2023 00:01 - 05.09.2023 11:38
Період завантаження договору:
11.09.2023 00:00 - 21.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴195 000.00 косарка - подрібнювач STARK KDL 160+ Profi або еквівалент