-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
косарка - подрібнювач STARK KDL 160+ Profi або еквівалент
Оголошено тендер
195 000.00
UAH
Номер:
d3be61171da644dfa7025196f6f22433
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-25-003325-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДРАБІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357056
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, Центральна, будинок 99, Золотоніський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДРАБІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357056
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, Центральна, будинок 99, Золотоніський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
косарка - подрібнювач STARK KDL 160+ Profi або еквівалент
Примітки:
ДК 021:2015, код 16310000-1 Косарки (косарка - подрібнювач STARK KDL 160+ Profi або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 Косарки
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.08.2023 15:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
косарка - подрібнювач STARK KDL 160+ Profi або еквівалент
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума195 000.00 UAH