• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)

Торги не відбулися

229 460.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 294.60 UAH
Номер: b115743baf34428296f8290755d83bd3
Внутрішній номер закупівлі: 18780523
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-25-007134-a   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
Контактна особа: Урсатьєва Наталія Анатоліївна +380636875440 tenderdpss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 229 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.08.2023 14:01 - 30.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2023 14:01 - 02.09.2023 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴229 460.00 ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)