-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Оголошено тендер
229 460.00
UAH
Номер:
15422e043a5a4e939f86b2629dd0dc9a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-25-002570-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
229 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
25.08.2023 13:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Сума229 460.00 UAH