-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Тендер Prozorro UA-2023-08-25-006122-a
Торги не відбулися
202 912.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 014.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 014.56 UAH
Номер:
9322068b58ec4a2eb7c886f8247e5c0a
Внутрішній номер закупівлі:
18779485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-25-006122-a
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрів Назар Ярославович +380937623968 osvitabor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
202 912.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.08.2023 13:11 - 30.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2023 13:11 - 02.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴202 912.00 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги