-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Оголошено тендер
202 912.00
UAH
Номер:
961d514bd8a34a3c85fda6986c9184ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-25-003229-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144714
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вулиця Шевченка,42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
202 912.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.08.2023 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума202 912.00 UAH