-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пісок, щебінь та відсів
Тендер Prozorro UA-2023-08-24-009900-a
Завершена
430 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
Номер:
63d9a07c0cd74eb1973afc74bbad1f43
Внутрішній номер закупівлі:
18772687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-24-009900-a
Замовник:
Луцький національний технічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
05477296
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Львівська, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сібільова Тетяна Сергіївна 380664627793, 380664627793 dz@lntu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
430 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.08.2023 17:34 - 02.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2023 17:34 - 05.09.2023 00:00
Аукціон:
05.09.2023 14:02 - 05.09.2023 14:31
Період кваліфікації:
05.09.2023 14:31 - 08.09.2023 16:19
Період завантаження договору:
14.09.2023 00:00 - 24.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴430 000.00 Пісок, щебінь та відсів