-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок, щебінь та відсів
Оголошено тендер
430 000.00
UAH
Номер:
4521871ac291489f8d72989c68deeb94
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-24-004775-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Луцький національний технічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
05477296
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Львівська, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Луцький національний технічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
05477296
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Львівська, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
430 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пісок, щебінь та відсів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
24.08.2023 16:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пісок
Кількість
105 тонни
Період постачання
(не задано)
Щебінь фракції 40х70 (базальтовий)
Кількість
120 тонни
Період постачання
(не задано)
Щебінь фракції 0-40 (базальтовий)
Кількість
240 тонни
Період постачання
(не задано)
Щебінь фракції 20-40 (базальтовий)
Кількість
30 тонни
Період постачання
(не задано)
Відсів (базальтовий)
Кількість
280 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума430 000.00 UAH