-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2023-08-24-006580-a
Завершена
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Номер:
fa42d75517664940bb97729fcccdb597
Внутрішній номер закупівлі:
18769363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-24-006580-a
Замовник:
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356571
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Олександрівна Коржик +380673130533 tender@teplo.km.ua http://www.teplo.km.ua//
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.08.2023 13:52 - 29.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2023 13:52 - 01.09.2023 10:00
Аукціон:
04.09.2023 14:24 - 04.09.2023 14:59
Період кваліфікації:
04.09.2023 14:59 - 12.09.2023 13:47
Період завантаження договору:
18.09.2023 00:00 - 28.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 000.00 Код ДК 021:2015 – 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція