-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
80 000.00
UAH
Номер:
f80ce7463cdc46b3b38dd8f255927d79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-24-002277-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356571
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356571
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
Примітки:
керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
24.08.2023 13:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума80 000.00 UAH