-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 4
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, скраплений газ та дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2023-08-24-005918-a
Бензин А-95, скраплений газ та дизельне паливо
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 1 033 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 033 дні назад
399 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 999.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 999.75 UAH
Номер:
d78d2982746e417e8b900e9a3b2ec7e9
Внутрішній номер закупівлі:
18768701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-24-005918-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИПЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №5 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38008907
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Липці, вул. Пушкінська, буд.109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Василівна Максимова +380960505542 maksimova.bukhgalter@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
399 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.08.2023 13:12 - 29.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2023 13:12 - 01.09.2023 00:00
Аукціон:
01.09.2023 14:45 - 01.09.2023 15:08
Період кваліфікації:
01.09.2023 15:08 - 03.11.2023 07:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴399 950.00 ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, скраплений газ та дизельне паливо)