-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні лампи розжарювання код ДК 021:2015-31510000-4 (прожектори світлодіодні Зенітно-Пошукові ручні).
Тендер Prozorro UA-2023-08-24-002620-a
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Номер:
626036b04efd4cca981404105c665926
Внутрішній номер закупівлі:
18765413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-24-002620-a
Замовник:
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055251
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Миколаївна Чупрун +380963896933 alonachuprun@gmail.com https://kr-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31510000-4 Електричні лампи розжаренняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.08.2023 10:44 - 29.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.08.2023 10:44 - 01.09.2023 18:00
Аукціон:
04.09.2023 15:51 - 04.09.2023 16:14
Період кваліфікації:
04.09.2023 16:14 - 06.09.2023 14:43
Період завантаження договору:
12.09.2023 00:00 - 22.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 100 000.00 Електричні лампи розжарювання код ДК 021:2015-31510000-4 (прожектори світлодіодні Зенітно-Пошукові ручні).