-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прожектори світлодіодні Зенітно-Пошукові ручні.
Оголошено тендер
1 100 000.00
UAH
Номер:
adc1da3de44b4705b3f9bbd6223b433f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-24-000924-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055251
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055251
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прожектори світлодіодні Зенітно-Пошукові ручні.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31510000-4 Електричні лампи розжарення
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.08.2023 10:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 100 000.00 UAH