-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з ремонту та відновлення покриття паркетної підлоги у приміщеннях будівель АТ “НСТУ” у зв'язку з аварійним станом покриття.
Тендер Prozorro UA-2023-08-23-010118-a
Завершена
315 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.4% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1.4% або 4 500.00 UAH
Номер:
1a1146405d2e4dd3a82660a9b250410c
Внутрішній номер закупівлі:
18759987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-23-010118-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Констанція Лялько +380444410807 k.lialko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
315 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2023 15:48 - 28.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2023 15:48 - 31.08.2023 09:00
Період кваліфікації:
31.08.2023 09:02 - 04.09.2023 12:09
Період завантаження договору:
10.09.2023 00:00 - 20.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴315 000.00 Послуга з ремонту та відновлення покриття паркетної підлоги у приміщеннях будівель АТ “НСТУ” у зв'язку з аварійним станом покриття.