-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту та відновлення покриття паркетної підлоги у приміщеннях будівель АТ “НСТУ” у зв'язку з аварійним станом покриття.
Оголошено тендер
315 000.00
UAH
Номер:
ac0db56c54914f76b1f8cb59a01ad85c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-19-000026-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
315 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з ремонту та відновлення покриття паркетної підлоги у приміщеннях будівель АТ “НСТУ” у зв'язку з аварійним станом покриття.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.08.2023 09:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума315 000.00 UAH