-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Брикети торфові
Тендер Prozorro UA-2023-08-23-008467-a
Торги не відбулися
549 424.55
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 747.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 747.12 UAH
Номер:
ca9508ce15894101a3fe91d6119a6dd9
Внутрішній номер закупівлі:
18758340
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-23-008467-a
Замовник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Савчук Оксана Григорівна 380987513968 s.oksana1221@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
549 424.55 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2023 14:52 - 28.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2023 14:52 - 31.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
31.08.2023 00:01 - 31.08.2023 16:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴549 424.55 Брикети торфові