-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети торфові
Оголошено тендер
549 424.55
UAH
Номер:
8892d6f7e797455aab64ad148708ee32
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-23-002887-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
549 424.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Брикети торфові
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
23.08.2023 14:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Брикети торфові
Кількість
154 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума549 424.55 UAH