-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів освіти Коростенської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2023-08-23-004410-a
Завершена
135 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 350.00 UAH
Номер:
19ad6603e87644078416eb3fbef3db93
Внутрішній номер закупівлі:
18754310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-23-004410-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Білоцька +380414296283, +380414296283 osvita-kor.tender@ukr.net http://osvita-kor.at.ua/index/derzhavni_zakupivlv/0-17
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2023 11:51 - 28.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2023 11:51 - 31.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
31.08.2023 00:01 - 04.09.2023 14:19
Період завантаження договору:
10.09.2023 00:00 - 20.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 000.00 Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів освіти Коростенської міської територіальної громади