-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів освіти Коростенської міської територіальної громади
Оголошено тендер
135 000.00
UAH
Номер:
5cf65778421b41fcacbd72defcb2434e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-23-001526-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів освіти Коростенської міської територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.08.2023 11:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з монтажу та пусконалагодженню засобів охоронно-тривожної сигналізації в приміщеннях закладів освіти Коростенської міської територіальної громади
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума135 000.00 UAH