-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з технічного огляду та випробовування обладнання ( Код ДК 021:2015 -71630000-3 послуги з технічного огляду та випробовувань)
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-012872-a
Завершена
19 055.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 96.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 96.00 UAH
Номер:
225a8332f2194c60bd7209ca98eeebf6
Внутрішній номер закупівлі:
18749069
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-22-012872-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Орловська Юлія +380953242464 cv.dzoyuryst@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
19 055.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2023 17:42 - 27.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2023 17:42 - 30.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
30.08.2023 00:00 - 31.08.2023 13:15
Період завантаження договору:
06.09.2023 00:00 - 16.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 055.00 Послуги з технічного огляду та випробовування обладнання ( Код ДК 021:2015 -71630000-3 послуги з технічного огляду та випробовувань)