• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного огляду та випробовування обладнання ( Код ДК 021:2015 -71630000-3 послуги з технічного огляду та випробовувань)

Оголошено тендер

19 055.00 UAH
Номер: 2ddbf7f42a5a4adaa7022944a3732425
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-22-004748-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Замовник: ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 19 055.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного огляду та випробовування обладнання ( Код ДК 021:2015 -71630000-3 послуги з технічного огляду та випробовувань)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.08.2023 16:57
Дата модифікації: 22.08.2023 17:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного огляду та випробовування обладнання( Код ДК 021:2015 - 71630000- 3 послуги з технічного огляду та випробовувань)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 266 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума19 055.00 UAH