-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Овочі, фрукти свіжі
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-006983-a
Завершена
339 380.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 696.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 696.90 UAH
Номер:
bd8817fdf9704733aa54345a12cbe643
Внутрішній номер закупівлі:
18743204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-22-006983-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПЕТРИК" ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44155548
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, село Нові Петрівці, вул.Ново-Київська, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сергієнко +380971090187 petrukcadok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
339 380.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2023 13:44 - 27.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2023 13:44 - 30.08.2023 13:36
Період кваліфікації:
30.08.2023 13:38 - 31.08.2023 14:22
Період завантаження договору:
06.09.2023 00:00 - 16.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴339 380.00 Офочі, фрукти свіжі