-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі, фрукти свіжі
Оголошено тендер
339 380.00
UAH
Номер:
c593d0b6c259486792877bdcec86b2ec
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-22-002513-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПЕТРИК" ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44155548
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, село Нові Петрівці, вул.Ново-Київська, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПЕТРИК" ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44155548
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, село Нові Петрівці, вул.Ново-Київська, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
339 380.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Овочі, фрукти свіжі
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.08.2023 13:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума339 380.00 UAH