-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шинка, філе куряче охолоджене, гомілка куряча охолоджена, четвертини курячі охолоджені
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-005296-a
Завершена
78 697.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 393.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 393.49 UAH
Номер:
f0c33e2ba1f5448cab7a14d0d0e28391
Внутрішній номер закупівлі:
18741532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-22-005296-a
Замовник:
Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти №2 м.Радехів Радехівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23951040
-
Адреса:
80200, Україна, Львівська область, Радехів, м.Радехів вул.Б.Львівська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вандика Марія Іванівна +380325590018 9876542013@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 697.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2023 12:11 - 27.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2023 12:11 - 30.08.2023 12:16
Період кваліфікації:
30.08.2023 12:18 - 30.08.2023 17:19
Період завантаження договору:
05.09.2023 00:00 - 15.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 697.00 Шинка, філе куряче охолоджене, гомілка куряча охолоджена, четвертини курячі охолоджені