-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шинка, філе куряче охолоджене, гомілка куряча охолоджена, четвертини курячі охолоджені
Оголошено тендер
78 697.00
UAH
Номер:
acd82b02496c43199e1610c1ddbc344e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-22-001298-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти №2 м.Радехів Радехівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23951040
-
Адреса:
80200, Україна, Львівська область, Радехів, м.Радехів вул.Б.Львівська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти №2 м.Радехів Радехівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23951040
-
Адреса:
80200, Україна, Львівська область, Радехів, м.Радехів вул.Б.Львівська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
78 697.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шинка, філе куряче охолоджене, гомілка куряча охолоджена, четвертини курячі охолоджені
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.08.2023 11:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
шинка
Кількість
165 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
філе куряче охолоджене
Кількість
210 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
гомілка куряча охолоджена
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
четвертини курячі охолоджені
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума78 697.00 UAH