• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ПЗ-23Т_493_ВО: Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)

Торги не відбулися

101 460.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 507.30 UAH
Номер: 9733330d44f043d0ab43605398111d7a
Внутрішній номер закупівлі: 18737070
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-22-000811-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Марина Харітонова +0577244922, +0577245967, +0577242808 pz_nhmetal1@lotus.pz.uz.gov.ua http://www.pz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 101 460.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.08.2023 10:45 - 02.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 22.08.2023 10:45 - 05.09.2023 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴101 460.00 Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)