• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)

Оголошено тендер

101 460.00 UAH
Номер: 3daef5f72a95463ba85aeee461092f34
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-22-000076-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 101 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 22.08.2023 08:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума101 460.00 UAH