-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги).
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-000082-a
Для забезпечення харчуванням внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів
Торги відмінено
1 998 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 983.60 UAH
мін. крок: 1% або 19 983.60 UAH
Номер:
3d2e212522bc44a5beea4c1e628d6852
Внутрішній номер закупівлі:
18736332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-22-000082-a
Замовник:
ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13939865
-
Адреса:
36023, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Ціолковського будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Масляк +0532634360 polcentrs@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 998 360.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2023 08:06 - 27.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2023 08:06 - 30.08.2023 07:57
Аукціон:
31.08.2023 15:40 - 31.08.2023 16:03
Період кваліфікації:
з 31.08.2023 16:03
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
343df5a47ec945deba31344aff5a35fb
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відповідно до вимог частини 1 статті 32 Закону з урахуванням положень підпункту 1 пункту 50 Особливостей замовник приймає рішення про відміну відкритих торгів
Період оскарження:
05.09.2023 16:13 - 16.09.2023 00:00
Дата опублікування:
05.09.2023 16:13
Дата виконання:
16.09.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 998 360.00 Послуги з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги)