-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги).
Оголошено тендер
1 998 360.00
UAH
Номер:
3e7977ca83704a079d5e2529e7240a6a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-16-001342-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13939865
-
Адреса:
36023, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Ціолковського будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13939865
-
Адреса:
36023, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Ціолковського будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 998 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.08.2023 11:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів
Кількість
28548 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 998 360.00 UAH