-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку різних форматів
Тендер Prozorro UA-2023-08-18-006833-a
Джерело фінансування - власні кошти
Завершена
9 685 304.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 48 426.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 48 426.52 UAH
Номер:
1eb64813a75e4d2bb368bf08a396c003
Внутрішній номер закупівлі:
18717049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-18-006833-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яковенко Олег Валерійович 0577401375 yakovenko.oleg@obl.kh.energy.gov.ua https://www.oblenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 685 304.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2023 13:35 - 23.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2023 13:35 - 26.08.2023 17:00
Аукціон:
28.08.2023 14:38 - 28.08.2023 15:01
Період кваліфікації:
28.08.2023 15:01 - 30.08.2023 11:24
Період завантаження договору:
05.09.2023 00:00 - 15.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 685 304.80 Папір для друку різних форматів