• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Папір для друку різних форматів

Оголошено тендер

9 685 304.80 UAH
Номер: 067a578058d34b63a6859c470c1850b3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-18-002381-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 9 685 304.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Папір для друку різних форматів
Примітки: Замовник здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Дата опублікування: 18.08.2023 13:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 685 304.80 UAH