-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач (корчувач) пнів)
Тендер Prozorro UA-2023-08-18-001727-a
Торги відмінено
256 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 283.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 283.00 UAH
Номер:
0b84e3114b3845adb069ab8f1a0c0c85
Внутрішній номер закупівлі:
18711951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-18-001727-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398390
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Базарна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Шекун +380443515133 shekun.tender@gmail.com https://zelenbud.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
43810000-4 Деревообробне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
256 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2023 10:02 - 23.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2023 10:02 - 26.08.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a258f8b02db045528ae16d35f4582baa
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
25.08.2023 13:16 - 05.09.2023 00:00
Дата опублікування:
25.08.2023 13:16
Дата виконання:
05.09.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴256 600.00 ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач (корчувач) пнів)