• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач (корчувач) пнів)

Оголошено тендер

256 600.00 UAH
Номер: 7372e5a23b0a49259e4881807a188e46
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-18-000679-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
Очікувана вартість: 256 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 43810000-4 — Деревообробне обладнання (Подрібнювач (корчувач) пнів)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 43810000-4 Деревообробне обладнання
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.08.2023 09:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума256 600.00 UAH