-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»
Тендер Prozorro UA-2023-08-16-011703-a
Завершена
3 888 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 440.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 440.00 UAH
Номер:
592ca41ec79a400d82a63ef25610f80c
Внутрішній номер закупівлі:
18696271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-16-011703-a
Замовник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колода Олексій Сергійович +380675432851 m.ehub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 888 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.08.2023 17:37 - 24.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2023 17:37 - 27.08.2023 09:00
Період кваліфікації:
27.08.2023 09:01 - 30.08.2023 11:13
Період завантаження договору:
05.09.2023 00:00 - 15.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 888 000.00 Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»