• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»

Оголошено тендер

3 888 000.00 UAH
Номер: 22e35446e9524f09a1328207bd66db3e
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-16-004348-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
Замовник: Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
Очікувана вартість: 3 888 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 16.08.2023 17:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 888 000.00 UAH