• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Інтерактивні панелі (в комплекті вбудований комп’ютер, мобільний стенд та додаткове оснащення)

Завершена

312 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 120.00 UAH
Номер: c750ae7468fb4dfeaeac95b1cade7ea9
Внутрішній номер закупівлі: 18693807
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-16-009239-a   
Замовник: Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Контактна особа: Ольга Вербіщук +380971912466 olgaverbishyk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 312 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.08.2023 15:40 - 21.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 16.08.2023 15:40 - 24.08.2023 00:00
Період кваліфікації: 24.08.2023 00:01 - 25.08.2023 10:20
Період завантаження договору: 31.08.2023 00:00 - 10.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴312 000.00 Інтерактивні панелі (в комплекті вбудований комп’ютер, мобільний стенд та додаткове оснащення)