• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інтерактивні панелі (в комплекті вбудований комп’ютер, мобільний стенд та додаткове оснащення)

Оголошено тендер

312 000.00 UAH
Номер: 0d4c37850bfd456c9848d288e59ef872
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-16-003351-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Замовник: Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Очікувана вартість: 312 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інтерактивні панелі (в комплекті вбудований комп’ютер, мобільний стенд та додаткове оснащення)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 16.08.2023 15:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Інтерактивні панелі (в комплекті вбудований комп’ютер, мобільний стенд та додаткове оснащення)
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 2 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума312 000.00 UAH