-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М"ясо
Тендер Prozorro UA-2023-08-16-008786-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Номер:
5695dc608d3741b698bc4e0731ded37a
Внутрішній номер закупівлі:
18693356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-16-008786-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "СВІТАНОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20831890
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, Львівська область, Червоноградський р-н, м.Червоноград, вул.Івасюка ,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шелемех КЗ ЛОР НРЦ "Світанок" Олена 380324936240 svitanok.buh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.08.2023 15:26 - 21.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2023 15:26 - 24.08.2023 17:00
Період кваліфікації:
24.08.2023 17:00 - 28.08.2023 11:58
Період завантаження договору:
03.09.2023 00:00 - 13.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Лот 1.