-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
м"ясо
Оголошено тендер
158 170.00
UAH
Номер:
ca96691105de4d01bc0b22db047a1441
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-26-003877-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "СВІТАНОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20831890
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, Львівська область, Червоноградський р-н, м.Червоноград, вул.Івасюка ,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "СВІТАНОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20831890
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, Львівська область, Червоноградський р-н, м.Червоноград, вул.Івасюка ,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
158 170.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
м"ясо
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.01.2023 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума158 170.00 UAH