• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Риба хек тушка свіжоморожена (код за ЕЗС ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені).

Торги не відбулися

133 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 665.00 UAH
Номер: 9234d569b1f543188be2ad47e1ecaa5c
Внутрішній номер закупівлі: 18690620
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-16-006052-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олена Сапон +380633327565 toma_1801@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 133 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.08.2023 13:57 - 21.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 16.08.2023 13:57 - 24.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴133 000.00 код за ЕЗС ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені).