-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Риба хек тушка свіжоморожена (код за ЕЗС ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені).
Оголошено тендер
133 000.00
UAH
Номер:
73cb2d43bc6f4028a396100271ab6d15
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-16-002318-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41304740
-
Адреса:
15562, Україна, Чернігівська область, село Іванівка, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 33-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41304740
-
Адреса:
15562, Україна, Чернігівська область, село Іванівка, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 33-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
133 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба хек тушка свіжоморожена (код за ЕЗС ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.08.2023 13:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума133 000.00 UAH