• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЦБРК-23Т_29_ВО: Запасні частини до землерийної техніки

Торги не відбулися

1 636 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 180.00 UAH
Номер: 27653d0b9c284f77a51f817a4cd49b91
Внутрішній номер закупівлі: 18688786
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-16-004229-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Деменюк Олександр Олександрович 380630374062 Demeniuk91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 636 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.08.2023 12:27 - 21.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 16.08.2023 12:27 - 24.08.2023 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 636 000.00 Лот 1.