• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до землерийної техніки

Оголошено тендер

1 963 200.00 UAH
Номер: 14b3c7b58e984b4aa4fd789e466ef0bc
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-16-001701-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 1 963 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до землерийної техніки
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машин
Дата опублікування: 16.08.2023 12:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 963 200.00 UAH