-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Операційний освітлювач – 1 од.
Тендер Prozorro UA-2018-02-26-001436-a
Завершена
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
Номер:
8c5031c493b34958b9ca35ef56f84bd5
Внутрішній номер закупівлі:
1868082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-26-001436-a
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська, м.Київ, Шевченківський район, вулиця Прорізна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840879 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2018 17:10 - 04.03.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2018 17:10 - 14.03.2018 18:00
Аукціон:
15.03.2018 12:24 - 15.03.2018 12:51
Період кваліфікації:
15.03.2018 12:51 - 28.03.2018 10:59
Період завантаження договору:
22.03.2018 14:02 - 11.04.2018 14:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴750 000.00 операційний освітлювач – 1 од.