-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 15732 - Ліжко для народжування)
Тендер Prozorro UA-2023-08-15-004405-a
Код ДК 021:2015 що найбільше відповідає номенклатурній позиції: 33192000-2 - Меблі медичного призначення
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Номер:
8c0d21c5403f4774bf6dd5ff8e996a6e
Внутрішній номер закупівлі:
18673411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-15-004405-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20551995
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніна Зобків +380967201978 mkpc.if@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2023 10:23 - 20.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2023 10:23 - 23.08.2023 18:00
Аукціон:
24.08.2023 14:25 - 24.08.2023 14:48
Період кваліфікації:
24.08.2023 14:48 - 29.08.2023 14:49
Період завантаження договору:
04.09.2023 00:00 - 14.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 000.00 Багатофункціональне ліжко акушерське