• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 15732 - Ліжко для народжування)

Оголошено тендер

230 000.00 UAH
Номер: 3bbf7aa84ee441ea90fb99075b95c357
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-15-000913-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 15732 - Ліжко для народжування)
Примітки: 2 штуки
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023: 15732 Ліжко для народжування
Дата опублікування: 15.08.2023 10:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума230 000.00 UAH