-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Забезпечення виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту вулиць і доріг комунальної власності (Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару ділянки провул.Молодіжний) в населеному пункті м.Білгород-Дністровський Одеської області.
Тендер Prozorro UA-2023-08-14-017089-a
Завершена
2 350 399.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 752.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 752.00 UAH
Номер:
307ffc78dca74fe0b5785c74148e6181
Внутрішній номер закупівлі:
18670475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-14-017089-a
Замовник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
СЄРБОВА Ліна +380484922334 kpbdykb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 350 399.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2023 17:07 - 19.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2023 17:07 - 22.08.2023 17:12
Аукціон:
23.08.2023 11:49 - 23.08.2023 12:12
Період кваліфікації:
23.08.2023 12:12 - 30.08.2023 12:28
Період завантаження договору:
05.09.2023 00:00 - 15.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 350 399.60 Забезпечення виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту вулиць і доріг комунальної власності (Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару ділянки провул.Молодіжний) в населеному пункті м.Білгород-Дністровський Одеської області.